Dystrybucja

Czy pacjent może płacić mniej za te same leki ? Czy dystrybutor może zarobić więcej na obrocie lekami z importu równoległego? Ceny tych samych leków w UE różnią się w zależności od kraju.

Z powodu wysokich cen leków w niektórych krajach UE, w tym w Polsce, około 25% pacjentów rezygnuje z ich zakupu. Szansą na obniżenie ceny tych leków jest import identycznych leków z innych krajów UE, za niższą cenę.

W Unii Europejskiej handel równoległy istnieje i funkcjonuje od ponad 30 lat, przynosząc ponad 600 mln euro oszczędności rocznie. W Polsce import i eksport równoległy stały się możliwe po przystąpieniu Polski do UE.

Dlaczego nie korzystać z możliwości tańszego zakupu identycznych leków?
Dlaczego samemu nie zarabiać na dystrybucji równoległej leków?

Skorzystaj z naszej oferty – przekonaj się sam, że możesz znacznie więcej zyskać współpracując i handlując z nami.

 
 
 
dystrybucja, leki, farmaceutyczne, medyczne, tabletki, syrop, maść
hurtownia farmaceutyczna Storkpharm

"Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby"

Projekt "Udział firmy Storkpharm Sp. z o.o. w wyjazdowej misji gospodarczej na Targi Farmaceutyczne Expopharm 2010 w Monachium w Niemczech”

Beneficjent: Storkpharm Sp. Z o.o.

Wartość projektu: 20561.14 PLN Wartość dofinansowania: 6967.92 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl"Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby"

Projekt „Stworzenie nowego działu przepakowywalni w celu zwiększenia konkurencyjności spółki Storkpharm.”

Beneficjent: Storkpharm Sp. Z o.o.

Wartość projektu: 1 057 800,00 PLN Wartość dofinansowania: 516 000,00 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl

Q10
Dental
 
Vitabutin 
©2011 www.ip7.pl